STAW-TRANS.PL
telefon +48 513 108 319
e-mail masyziemne1@o2.pl
loader Ładowanie strony.... Proszę czekać.
akapit

ROBOTY ZIEMNE

Zorganizujemy dla Ciebie bezkolizyjne przemieszczanie mas ziemnych, niwelujemy powierzchnie gruntów, wykonujemy roboty ziemne. Zagęszczamy i wymieniamy grunty. Wykonujemy zbiorniki wodne, stawy, kanały i rowy melioracyjne.
W związku ze stałym rozwojem Polskich miast wielu osób i inwestorów poszukuje możliwości pozbycia się lub zakupienia ziemi. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i pomagamy w obrocie ziemią pomiędzy tymi, którzy posiadają jej nadmiar, a tymi którzy jej potrzebują.
Nasza firma pomoże ci zaoszczędzić na kosztach transportu oraz kosztach zakupu materiałów ziemnych ich wywozu i składowania. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie a my skontaktujemy się Tobą. Realizujemy najtrudniejsze zadania.
Masy ziemne nie są obciążone opłatą, płacą Państwo tylko za transport surowca.
Proponujemy materiał ziemny do niwelacji terenu, za 1m3 ziemi mieszanej bez względu na ilość u Nas wraz z transportem nie zapłacisz NIC pod warunkiem że miejsce dostarczenia nie jest dalej niż 7 km od miejsca wykonywanych robót w przeciwnym wypadku należy się liczyć z możliwością dopłaty za transport.