Kruszywa budowlane
374
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-374,page-child,parent-pageid-448,bridge-core-2.5.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Kruszywa budowlane

Kruszywa Kraków

Informacja o usłudze

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na kruszywa i inne materiały budowlane.

 

Kruszywa to rodzaj sypkiego materiału budowlanego pochodzenia mineralnego. Zastosowanie oferowanych kruszyw jest bardzo szerokie, począwszy od produkcji betonów, utwardzania placów, poprzez podbudowy dróg i stabilizację gruntów, do funkcji czysto ozdobnych jak elewacje z ozdobnego kamienia, wykończenia ogrodów, ozdobnych murów, altan i skalniaków.

Asortyment naszych produktów spełnia wymagania norm dla budownictwa i budowy dróg, pochodzi także z legalnych źródeł. Produkty tego typu sprzedajemy na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, jak również firmy budowlane. Zakupione materiały są dostarczane przez nas, co sprawia że realizacja zamówienia jest bardzo sprawna.

 

Zapraszamy do cennika!

Sprawdź cennik oferowanych przez nas materiałów budowlanych

Zarządzaj plikami cookies