Usługi
120
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-120,page-parent,bridge-core-2.5.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Usługi

Rozbiórki i wyburzenia

Oferujemy rozbiórki i wyburzenia wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych, biurowych zarówno metodą tradycyjną jak i przy użyciu ciężkiego i drobnego sprzętu budowlanego.

Materiały budowlane

Oferujemy również wszelakie materiały sypkie w bardzo atrakcyjnych cenach. Zbudujesz z nami blok, dom, drogę, hale, magazyn, zamek. Posiadamy auta o różnych ładownościach, co sprawia że dostarczamy materiały z ilością zgodną z życzeniem klienta.

Transport

Jesteśmy solidnym i doświadczonym przewoźnikiem w zakresie transportu krajowego materiałów budowlanych. Posiadamy stosowne licencje oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych uprawniający do zarządzania firmami transportowymi. Posiadamy auta o różnych ładownościach do przewozu wszelakich materiałów sypkich.

Roboty ziemne

Nasza firma wykonuje szeroko pojęte roboty ziemne, między innymi:

  • niwelujemy powierzchnie gruntów,
  • wykonujemy wykopy przestrzenne, oraz pod fundamenty
  • budujemy drogi technologiczne, parkingi,
  • zagęszczamy i wymieniamy grunty
  • wykonujemy wykopy pod zbiorniki wodne, stawy, kanały i rowy melioracyjne.

W STAW-TRANS realizujemy najtrudniejsze zadania. Prace wykonujemy kompleksowo, co daje gwarancję jakości i zadowolenie.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej