Piasek zasypowy
387
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-387,page-child,parent-pageid-448,bridge-core-2.5.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Piasek zasypowy

Piasek zasypowy

Informacja o usłudze

Serdecznie zapraszamy do zakupu produktu piasek zasypowy na terenie miasta Kraków i okolic.

 

Piasek zasypowy ze względu na swoje właściwości i niską cenę znalazł zastosowanie głównie przy pracach budowlanych, polegających na wyrównaniu terenu, zasypywaniu nierówności, obsypywaniu fundamentów, zasypywaniu instalacji kanalizacyjnych i wodociągowych.

 

Nasz piasek zasypowy idealnie nadaje się jako zasypka do wykonania instalacji kanalizacyjnej, wodociągowej oraz fundamentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo piasek zasypowy o doskonałych parametrach i jakości. Piasek sprzedajemy na terenie Małopolski i Krakowa. Wraz z produktami oferujemy również usługi transportowe. Mogą Państwo u nas zamówić dowóz zakupionych produktów na wskazane miejsce. Do współpracy szczególnie zapraszamy firmy budowlano-remontowe.

 

Szczegóły proszę dzwonić pod nr +48 513 108 319.

Sprawdź cennik oferowanych przez nas materiałów budowlanych

Zarządzaj plikami cookies